Kosmetika s růžovým olejem - Bulharské speciality

Cena:
/>

bulharské speciality
saláty
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsah
Kosmetika Bulharská růže
Kosmetika Biofresh Regina Floris
Biofresh Yoghurt Probiotic
Biofresh Levandule

Rose of Bulgaria
s růžovou vodou

Regina Floris
s růžovým olejem

Yoghurt of Bulgaria
živá kultura Lactobacillus Bulgaricus

Levandulová kosmetika
s levandulovým olejem

______________________________________________________________________________________________________

Biofresh Oliva
Parfémy Aroma Essence
Éterické oleje
Biofresh mýdla

Olivová kosmetika
Olive Oil of Greece

Parfémy
růžový & levandulový olej

Éterické oleje
100% čisté éterické oleje

Mýdla
růže & levandule

Bulharská olejnatá růže Rosa Damascena

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Kosmetika z bulharských růží se celosvětově těší velké oblibě pro svoje přírodní složení obohacené o vzácný bulharský růžový olej. Bulharsko je největším světovým producentem růžového oleje jež bývá nazýván. Region vyniká ideálním klimatem pro pěstování růží. Bulharská olejnatá růže Rosa Damascena Mill vznikla jako výsledek 300 letého výběru těch nejkvalitnějších olejnatých růží. Její jedinečná vůně a cenné dermatologické vlastnosti z ní učinily nezbytnou složku v kosmetice a při výrobě parfémů.

Na jeden kilogram růžového oleje je třeba až 4000-5000 kg květů.
O růži-Její původ je opředen mnoha legendami. Prokazatelně se růže pěstovaly už ve starověkém Egyptě, kde mumie byly balzamovány růžovým olejem. Růže z Egypta a Persie přivezlo vojsko Alexandra Makedonského. Před staletími byla růže přivezena na území Bulharska, kde se vlivem unikátních klimatických podmínek postupně stala výrazně se odlišujícím druhem olejnatých růží.
Růžový olej (rose oil) a růžová voda (rose water) jsou přírodní produkty, které se získávají destilací olejnaté růže Rosa Damascena, která se nazývá "královna květů". Obsahuje okolo 300 různých cenných složek, které mají jedinečný vliv na lidský organismus. Mají výrazné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Se svým hydratačním a tonizujícím účinkem jsou ideálním prostředkem na čištění a hydrataci pleti a její zjemnění. Zároveň regenerují poškozené tkáně a zpomalují stárnutí. Vůně růžového oleje pomáhá přemoci stres a deprese a je zároveň silné afrodiziakum. Bulharský růžový olej se používá v parfémech a kosmetice světoznámých značek.
Růže pěstovaly už ve starověkém Egyptě, kde mumie byly balzamovány růžovým olejem. Růže z Egypta a Persie přivezlo vojsko Alexandra Makedonského. Před staletími byla růže přivezena na území Bulharska, kde se vlivem unikátních klimatických podmínek postupně stala výrazně se odlišujícím druhem olejnatých růží. Růžový olej a růžová voda jsou přírodní produkty, které se získávají destilací olejnaté růže Rosa Damascena, která se nazývá "královna květů". Obsahuje okolo 300 různých cenných složek, které mají jedinečný vliv na lidský organismus. Mají výrazné antibakteriální a protizánětlivé účinky. Růžový olej se používá v parfémech a kosmetice světoznámých značek.

Probiotika z jogurtu

Probiotika z jogurtu jsou syntetizována z živých bakteriálních buněk Lactobacillus Bulgaricus. Výsledný probiotický produkt se kombinuje s přírodním růžovým olejem a je silným buněčným regenerátorem. Stimuluje tvorbu kolagenu a elastinu, což způsobuje intenzivní obnovující procesy a zmírnění tvorby vrásek.
Tato řada neobsahuje parabeny, neobsahuje syntetická barviva, bez obsahu alkoholu, bez obsahu ropných produktů, je vhodná pro vysoce citlivou pleť, vyrobeno bez geneticky modifikovaných organismů.

Levandule

Levandule je aromatická bylina známá už od starověku. Má široké uplatnění v parfumerii a lidovém léčitelství, protože je pozoruhodným analgetikem a má schopnost stimulovat regeneraci poškozených tkání.
Levandule pochází ze Středomoří. S rozvojem kosmetického průmyslu se její pěstování rozšířilo na Balkán a do oblasti Černého moře.
Bulharský levandulový olej se vyznačuje jemnou vůní, která je sladce ovocně květinová, dřevitá a uklidňující. Uvolňuje, osvěžuje, zklidňuje a stimuluje tělo i duši. Vůně levandule působí proti depresi a špatné náladě.
Levandulová kolekce má přirozený hydratační účinek.

Olivovník

Olivovník pochází pravděpodobně ze západní Asie. V Egyptě uctívali olivu jako symbol míru a spravedlnosti. Faraóni nosili na hlavě olivové věnce jako znak jejich moudrosti. Ve starověkém Řecku zdobili olivovými větvičkami vítěze Olympijských her a lidé věřili, že oliva napomáhá mystickému spojení mezi nebem a zemí.
Tento strom je prakticky nezničitelný a přežívá a plodí olivy celá staletí. Řekové olivovým olejem potírali sochy bohů a věřili jeho zázračné síle. V Řecku také vznikla první podoba mýdla, když smíchali mastek, popel a vodu s několika kapkami olivového oleje. Do amfor s olivovým olejem přidávali okvětní plátky růží a tak se vyráběly první parfémy.


YouTube kanal


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Návrat na obsah
Web Analytics