Přírodní Růžový Olej / Biofresh Regina Floris - Bulharské speciality

Cena:
/>

bulharské speciality
saláty
__________________________________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Přejít na obsah
Kosmetika > Regina Floris
Přírodní Růžový Olej / BIOFRESH ROSE OF BULGARIA

Přírodní Růžový Olej 100%
Biofresh Regina Floris

Obsah: 1,2 ml
V
ýrobce: Biofresh Ltd.
Země původu: Bulharsko

Kód: 00325001
EAN: 3800200965706
Okamžitá dostupnost
900 Kč
Přidat
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics
Biofresh Cosmetics

___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Okouzlující vůně obsahuje 100% bulharského růžového oleje.
Aristokratická krása jemnosti a elegance.

100% přírodní olej z růží – ROSE OIL OF BULGARIA Bulharská růže /Rosa Damascena/ je nesmírně vzácná v každém ohledu. Olej z růží je vysoce hodnotný esenciální olej s uklidňující vůni a očistnými vlastnostmi. Pro získání jediné kapky je zapotřebí tisíce lístků z růží.
Olej z těchto růží je tekutým zlatem Bulharska. Vysoká kvalita je dosažena ojedinělým klimatem a přírodním ekologicky hlídaným prostředím kde jsou růže pěstovány. Takzvané růžové údolí, které je považované za jejich přírodní prostředí je jedinečné nejen pro tuto zemi ale pro celou Zemi.
Unikátní vlastnosti oleje z růží a výtažku vody z růží jsou uznávané v dávné minulosti a díky tomu již historicky využívány v kosmetice.
Čistí a osvěžují pokožku, obohacují a udržují pokožku v rovnováze. Stimulují regeneraci, uklidňují a pomáhá léčit v zánětlivých procesech. Má antioxidační účinky a zpomaluje proces stárnutí.


P
řírodní produkt, neobsahuje konzervační látky, žádné ropné produkty, neobsahuje parabeny, žádné syntetické barvy, žádné syntetické vonné látky, neobsahuje minerální olej, bez alkoholu.

Použití: Nanášejte podle potřeby.


Uživatelské recenze tohoto produktu

Návrat na obsah
Web Analytics